Енергетичний сертифікат

енергетичний сертифікат
22 червня 2018 року Верховна Рада України прийняла закон про "енергетичну ефективність будівель". Основна мета даного закону – процедура сертифікації енергоефективності споруд. Її результат – енергосертифікат з терміном дії 10 років.

Що таке сертифікат енергетичної ефективності і навіщо він потрібен?

Енергосертифікат будівель – стандартизований документ, в якому вказуються основні дані, що стосуються енергоспоживання та енергоефективності будівлі, а також технічно і економічно обгрунтовані рекомендації по їх покращенню з урахуванням місцевих кліматичних умов.
Такий енергетичний сертифікат будівлі включає наступні дані:
Місцезнаходження будівлі.
Опалювальний об'єм і площа будівлі.
Рік прийняття в експлуатацію.
Відомості про конструкцію будівлі його функціональне призначення.
Клас енергоефективності за шкалою від «А» до «G».
Рекомендації щодо поліпшення рівня енергоефективності будівлі.
Стан та характетистики огороджувальних конструкцій.

База даних енергетичних сертифікатів

Сертифікація енергетичної ефективності є обов'язковою для:

1) об'єктів будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту), що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, що визначаються відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності";
2) будівель державної власності з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни і у всіх приміщеннях яких розташовані органи державної влади;
3) будівель з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації таких будівель);
4) будівель, в яких здійснюється термомодернізація, на яку надається державна підтримка та яка має наслідком досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі.

Сертифікацію енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель має право здійснювати виключно атестований енергоаудитор та атестований фахівець з обстеження інженерних систем.

Перелік та етапи виконання послуг:

- Збір інформації, виїзд на об'єкт та ретельне дослідження стану огороджуючих конструкцій та інженерних мереж;
- Складання та видача енергетичного сертифікату;
-Оцінка усіх показників енергоефективності;
- Консультування щодо заходів з енергозбереження та їх подальшого впровадження;
- Тепловізійне обстеження будівель.
На нашому сайті Ви можете ознайомитись з повним асортиментом наших послуг. Ми відповідально виконуємо роботу, гарантуємо якість і конкурентну швидкість. Вартість проведення енергетичного обстеження та сертифікації розраховується виходячи з обсягу і складності робіт.
енергетичний сертифікат